• Обновено
НОВИОТ Мотор Speedomter Екран Заштитник Контролната табла Домување Рамки Инструментација налепница за ЈАМАХА XSR900 XSR 900 СИТЕ Години
zoom_in

НОВИОТ Мотор Speedomter Екран Заштитник Контролната табла Домување Рамки Инструментација налепница за ЈАМАХА XSR900

DEN 267.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Материјал Тип:
Домашно МИЛЕНИЧЕ материјал
Објектот Висина:
0.1inch
Бренд Име:
LANQIAN
Објектот Должина:
6.7inch
Специјални Функции:
Инструменти за заштита на
Објектот Ширина:
2.9inch
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
30g
Тип На Објект:
Decals & Налепници
боја:
Транспарентна
Мотоцикл модел:
За ЈАМАХА XSR900
кодот на производот:
RH-ДС-184-YA
Бесплатен превозот :
Yes
Qualit:
1 сет
во парк:
Yes

Слични производи во категоријата..