• Обновено
TSAUTOP Големина 0.5 m x 20 милиони секси дама хидро потопување филм вода трансфер печатење графика филм 721
zoom_in

TSAUTOP Големина 0.5 m x 20 милиони секси дама хидро потопување филм вода трансфер печатење графика филм 721

DEN 624.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Должина:
20m
Специјални Функции:
Персоналните Декорација
Бренд Име:
TSAUTOP
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
PVA
Објектот Ширина:
0.5m
Објектот Висина:
0.6m
Објектот Тежина:
0.6kg
Вода Трансфер Печатење Филм Дебелина:
0.03 мм-0.04 mm
Вода Трансфер Печатење Филм Карактеристики:
Вода Растворлив Отпорност На Триење
Вода Трансфер Печатење Филмски Материјал:
PVA
Вода Трансфер Печатење Филм Апликација:
пластични, fiberglass, дрво, керамика и метал
Вода OperationTemperature:
25~35 Целзиусови Степени
Име на производ:
Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Филм
Обрасци:
Карбонски Влакна, Череп, Пламен, Кавер -, Дрво, Мермер

Слични производи во категоријата..