• Обновено
Новите 7 фах нерѓосувачки челик овошје dehydrator зеленчук билка месо сушење машина ужинка храна фен
zoom_in

Новите 7 фах нерѓосувачки челик овошје dehydrator зеленчук билка месо сушење машина ужинка храна фен

DEN 3600.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Внатрешниот Слој Контејнер:
Седум Слоеви
Внатрешниот Сад Материјал:
Нерѓосувачки Челик
моќност:
Број На Модел На:
FD-500
Име:
домашна храна dehydrator машина за сушење
моќност:
700W
Напон:
220v/50hz
Температурата Опсег:
38-78 Степен
Времето Опсег:
10 минути--15hours
Растојанието помеѓу две мрежи:
35mm
Нето-Големина:
358*280mm
Машина за внатрешна големина:
370*290*300мм
Машина вкупната големина:
500*350*340mm
Тежина:
10.5kg