• Обновено
Нови 40cm Пеперутка Облик Пластични Вештачки Аквариум Растенијата Декорација Риба Резервоарот Декоративни Растенија Трева Украс 3 Боја
zoom_in

Нови 40cm Пеперутка Облик Пластични Вештачки Аквариум Растенијата Декорација Риба Резервоарот Декоративни Растенија

DEN 116.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
about 40cm
Бренд Име:
MEANGOOD
Водни Украси Тип:
Растенија
Материјал:
Пластични
Тежина:
160g
Број На Модел На:
SKU493
Тип:
Риба
Type1:
Вештачки Аквариум Растенијата Декорација
Type2:
Риба Резервоарот За Вода Се Засади Трева Украс
type3:
Новиот дизајн Пеперутка Форма
Висина:
за 40cm

Слични производи во категоријата..