• Обновено
10pcs NQK ТЦ 18x24x4 18x24x5 18x24x7 NBR 18x24 Скелет Масло Печати NQK висок квалитет на Пломби Радијална вратило фоки
zoom_in

10pcs NQK ТЦ 18x24x4 18x24x5 18x24x7 NBR 18x24 Скелет Масло Печати NQK висок квалитет на Пломби Радијална вратило

DEN 100.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Дебелина:
ТЦ 18x24x7 NBR, ТЦ 18x24x4 NBR, ТЦ 18x24x5 NBR
Обликот:
линискиот заптивка
Број На Модел На:
ТЦ-18 x 24 x * NBR
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард

Слични производи во категоријата..