• Обновено
100PCS/Многу Schottky диоди SOT-23 диоди KL3 BAT54 SURFACT ПЛАНИНАТА SCHOTTKY БАРИЕРА BAT54C
zoom_in

100PCS/Многу Schottky диоди SOT-23 диоди KL3 BAT54 SURFACT ПЛАНИНАТА SCHOTTKY БАРИЕРА BAT54C

DEN 26.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
WEIDILY
Max. Напред Тековната:
-
Max. Обратна Напон:
-
Тип:
schottky диоди
Пакет Тип:
Surface Mount
Max. Напред Напон:
-
Број На Модел На:
BAV99
is_customized:
Yes
Max. Обратна Тековната:
-
Состојба:
Нови

Слични производи во категоријата..