• Обновено
GUB C-68 висок квалитет на BSA дното заградата Патот велосипед оска Планински велосипед дното заградата Една оска дното заградата 68 73mm
zoom_in

GUB C-68 висок квалитет на BSA дното заградата Патот велосипед оска Планински велосипед дното заградата Една оска

DEN 438.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
GUB
Материјал:
Алуминиум/Легура
Број На Модел На:
C68
Употреба:
Планински Велосипеди
боја:
црвена,сина, црна, злато, сребро.
Внатрешен Дијаметар:
24mm
делови:
Запечатени Лежишта
Примена:
Планински Велосипеди,Велосипеди На Патот
ОДГОВАРА ЗА:
За Shiman0 & FS-А и сл Чудак
Надворешен дијаметар:
Тежина:
120g
Пакет:
hyaline кутија
ББ школка ширина компатибилност:
68mm,73mm