• Обновено
Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Скок очила за сонце Мраз Сина
zoom_in

Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Скок очила за сонце Мраз Сина

DEN 531.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Леќи Во Боја:
Сина
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Број На Модел На:
Одговара за Скок
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
Mryok
Пол:
Мажи
Обложување:
HMC
Одговара:
За Oakley Скок Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
Мраз Сина
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
Леќа Техника:
Обоени Огледало Обложени
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes

Слични производи во категоријата..