• Обновено
1.67 Индекс Ултра Тенок CR-39 Aspheric Оптички Рецепт Леќа Myopia Читање Очила УВ Заштита на Анти-Зрачење Blue Ray RS246
zoom_in

1.67 Индекс Ултра Тенок CR-39 Aspheric Оптички Рецепт Леќа Myopia Читање Очила УВ Заштита на Анти-Зрачење Blue Ray

DEN 1388.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Леќи Во Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Обложување:
HC
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Belmon
Број На Модел На:
RS246

Слични производи во категоријата..