• Обновено
Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Chainlink очила за сонце Стелт Црна
zoom_in

Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Chainlink очила за сонце Стелт Црна

DEN 432.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Леќи Во Боја:
Црна
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Одговара за Chainlink
Бренд Име:
Mryok
Пол:
Мажи
Обложување:
HMC
Одговара:
За Oakley Chainlink Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
Стелт Црна
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
Леќа Техника:
Обоени Огледало Обложени
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes

Слични производи во категоријата..