• Обновено
Висок Квалитет!SK-A0090 Beatrush Гас Тело Доза Цела Палка Алуминиум Висок Проток Spacer Дихтунзи За Lexus LS430
zoom_in

Висок Квалитет!SK-A0090 Beatrush Гас Тело Доза Цела Палка Алуминиум Висок Проток Spacer Дихтунзи За Lexus LS430

DEN 2898.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
80mm
Поставување на Возило:
Задните
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Висина:
20mm
Другиот Дел Број:
SK-A0090
Специјални Функции:
Заштеда на гориво
Објектот Ширина:
80mm
Осветленост Дел Број:
SK-A0090
Производителот Дел Број:
MQL-0588