• Обновено
Ќебиња, Удобност, Топлина Мека Пријатна клима уред Лесно се Грижи Машина за Миење олимписките Игри Шампион Gymnast Висок Квалитет
zoom_in

Ќебиња, Удобност, Топлина Мека Пријатна клима уред Лесно се Грижи Машина за Миење олимписките Игри Шампион Gymnast

DEN 719.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
150x200cm, 125x200cm, 100x150cm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Стил:
Европа
Бренд Име:
HommomH
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Дома,Во Авион
Материјал:
Полиестер / Памук
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Број На Модел На:
B01K3XOVVC
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни
Обликот:
правоаголник
одделение:
одделение А
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тежина:
800g
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Личност шема

Слични производи во категоријата..