• Обновено
Обичај токио ghoul Ќебе Манта Руно Ќебе Троседот/Кревет/Авионски Патувања Plaids Постелнина Поставите 58x80inch 50X60inch 40X50inch
zoom_in

Обичај токио ghoul Ќебе Манта Руно Ќебе Троседот/Кревет/Авионски Патувања Plaids Постелнина Поставите 58x80inch 50X60inch

DEN 983.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
40X50inch, 50X60inch, 58X80inch
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Дома,Во Авион
Број На Модел На:
FUO90
Бренд Име:
xxihlive
Техника:
Nonwoven
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни,Пламен Retardant
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Полиестер / Акрилик
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Класичен
Измијте Стил:
Рака Мие
Големина:
58x80inch50X60inch,40X50inch
Употреба:
Бања

Слични производи во категоријата..