• Обновено
оригиналниот професионални АМС-SC358 4k led видео switcher полна боја led видео процесор најдобра цена со бесплатна техничка поддршка
zoom_in

оригиналниот професионални АМС-SC358 4k led видео switcher полна боја led видео процесор најдобра цена со бесплатна

DEN 19200.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Amoonsky
Број На Модел На:
АМС-SC358
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
На текст:
4AV 2VGA 2DVI 2DHMI
Излез:
4DVI
Производ големина:
484mm*345mm*95mm
Пакување:
Картон & Пена
Max поддршка резолуција :
7680 х 640 @60Hz 4608 x 1152@60Hz
Гаранција:
2 години
моќност:
150-240V 50-60HZ
MTBF:
30000 H

Слични производи во категоријата..