• Обновено
2018 Пролет Мулти-Џебови Риболов Мажите Јакна Без Ракави Голема Големина Outwear Секојдневен V Деколте, Риболов Waistcoat Машки-Вест A5266
zoom_in

2018 Пролет Мулти-Џебови Риболов Мажите Јакна Без Ракави Голема Големина Outwear Секојдневен V Деколте, Риболов Waistcoat

DEN 694.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Тип:
Редовни
Обвивка Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Декорација:
Џебови
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
Mairuker
Број На Модел На:
Мажите Елеци
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Spandex,Памук
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
објектот stype :
средна возраст човек лето вест
боја:
каки војска зелена жолта беж
Материјал:
полиестер ацетат spandex
Јака:
V Деколте
Погоден Група:
средна возраст лето вест
Сцени:
риболов фотографија качување маратон патување
Погоден Сезона:
лето есен зима пролет
облека plackets :
Копче
Стил:
Повик За Мода
Функција:
со многу џебови патентите

Слични производи во категоријата..