• Обновено
Lalynnly Луксузни Кристал Ѓердан Ѓердан Кристал Сребрен Ѓердан Ѓердан за Жените Свадба Ѓердан Накит Додатоци N56121
zoom_in

Lalynnly Луксузни Кристал Ѓердан Ѓердан Кристал Сребрен Ѓердан Ѓердан за Жените Свадба Ѓердан Накит Додатоци N56121

DEN 25.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
Злато-боја, Имитација Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Должина:
38cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Lalynnly
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N56121
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Pendant Големина:
0cm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Метали Тип:
Метал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Моден Накит Neckalce
квалитет:
Добар квалитет
Должина:
40cm
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Модерен Накит :
Жените Изјава Накит
Тренди Нежен Накит :
кристал ѓердан ѓердан
Ѓердан:
сребрен ѓердан ѓердан
накит:
Свадба Ѓердан Накит

Слични производи во категоријата..