• Обновено
ASHIQI 7-8мм Природен бисер Ѓердани Ориз Слатководни Бисер Накит За Жените Класичен ден на Мајката подарок
zoom_in

ASHIQI 7-8мм Природен бисер Ѓердани Ориз Слатководни Бисер Накит За Жените Класичен ден на Мајката подарок

DEN 475.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина На Бисер:
7-8mm
Должина:
40cm, 45cm, 50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Сертификат Број:
010128236254
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Certificate Type:
ЦВА
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Главниот Камен:
бисер
Страна Камен:
бисер
Бренд Име:
ASHIQI
Pendant Големина:
7-8mm

Слични производи во категоријата..