• Обновено
Koraba парична Казна Накит Природни Зелени Рачно резбани Кинески Hetian Џаспер змеј Pendant + Јаже Ѓердан Бесплатен Превозот
zoom_in

Koraba парична Казна Накит Природни Зелени Рачно резбани Кинески Hetian Џаспер змеј Pendant + Јаже Ѓердан Бесплатен

DEN 672.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
koraba
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Jade
Метали Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Класичен
Повод:
Годишнина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Тема:
Облека, Чанти & Чевли
Метал:
Jade
боја:
слика
База на метал:
Jade
Материјал:
Jade
Главниот Камен:
Jade
Главниот Камен Создавање:
Природни
Стил:
закачам
UPC:
не се применува

Слични производи во категоријата..