• Обновено
11-075 е Радио за Автомобил Fascia За LAND ROVER Freelander/Откритие 2007~2011 Range Rover Стерео Рамка Цртичка CD Трим Инсталација Комплет
zoom_in

11-075 е Радио за Автомобил Fascia За LAND ROVER Freelander/Откритие 2007~2011 Range Rover Стерео Рамка Цртичка CD

DEN 1679.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Fascias
Име На Модел:
11-075
Бренд Име:
NHKUPOR
Специјални Функции:
Безбедна Fitment; Лесна Инсталација
Година:
2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
17.8cm
Автомобил Направи:
За LAND ROVER Freelander, Discovery 2007~2011;Range Rover 2005-2009

Слични производи во категоријата..