• Обновено
Зимски mens faux фокс крзнени палта згусне топло overcoat mens кожени јакни и палта masculino chaqueta европската плус големина S - 6XL
zoom_in

Зимски mens faux фокс крзнени палта згусне топло overcoat mens кожени јакни и палта masculino chaqueta европската

DEN 2376.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
A743
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Faux Крзно
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Фуста:
Потрошувачки групи:
Издание тип:
боја:
Црна
Сезоната:
Стил сегменти :
Европски и Американски минималистички
Процесот:
Мажите џеб дизајн :
Три-димензионални patch џеб

Слични производи во категоријата..