• Обновено
Плус Големина S-XXXL есен и зима нова имитација фокс крзнено палто вест долго крои боја на крзно вест Тенок Зајакот крзнено палто wj1147
zoom_in

Плус Големина S-XXXL есен и зима нова имитација фокс крзнено палто вест долго крои боја на крзно вест Тенок Зајакот

DEN 1828.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Материјал:
Faux Крзно
Тип:
Без Ракави Вест
ЗанаетТехника:
Плетени
Стил:
Комбинација Крзно
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
w1688
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
V Деколте
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Ева слобода

Слични производи во категоријата..