• Обновено
околу 30cm цртан филм поларна мечка кадифен играчки бела мечка мека кукла роденденски подарок s0103
zoom_in

околу 30cm цртан филм поларна мечка кадифен играчки бела мечка мека кукла роденденски подарок s0103

DEN 1199.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
Други
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
како опис
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Слични производи во категоријата..