• Обновено
200cm Голема Големина САД мечето Големи Bearskin Гигант Мечка #
zoom_in

200cm Голема Големина САД мечето Големи Bearskin Гигант Мечка

DEN 1110.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Niuniu Татко
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
-
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
TQ20150810H
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Тема:
кадифен играчки
Форма:
кадифен играчки

Слични производи во категоријата..