• Обновено
5 Бои Нов Бренд Гроздобер Случај За Oneplus X / Еден Плус X Phone Магнет Флип Стојат Случај Покрие Мат СТП Кожа Материјал
zoom_in

5 Бои Нов Бренд Гроздобер Случај За Oneplus X / Еден Плус X Phone Магнет Флип Стојат Случај Покрие Мат СТП Кожа Материјал

DEN 251.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Oneplus
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обична,Мат
Големина:
5.0
Карактеристики:
Гроздобер
квалитет:
А+++++
боја:
како се покаже слика
Пад на превозот:
Yes
функција 1:
Стојат Флип Магнетно
Карактеристика 2:
оригинален бренд
функција 3:
Напредни Персонализација
Feature4:
Бесплатни Подароци

Слични производи во категоријата..