• Обновено
Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Samsung Галакси J3 година J320F J320P J3109 прекривачот Паричник Со Картичка Слотови
zoom_in

Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Samsung Галакси J3 година J320F J320P J3109 прекривачот Паричник

DEN 103.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Обична
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Тип:
Случај
Мало Пакет:
no
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
кожа
is_customized:
yes

Слични производи во категоријата..