• Обновено
Децата се Облекуваат Бебето Девојки Принцеза Patry Фустани Младата Чипка се Облекуваат За Деца Бебе Девојки Симпатична Јагода Цвеќе Лето Облечи 60-100cm
zoom_in

Децата се Облекуваат Бебето Девојки Принцеза Patry Фустани Младата Чипка се Облекуваат За Деца Бебе Девојки Симпатична

DEN 381.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Дете НИ Големина:
3T, 24M, 3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Декорација:
Шема
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Материјал:
Voile,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
девојки фустани
Бренд Име:
SKABENLAM
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
деца:
Деца deß за девојки
Принцеза се облекуваат occassion:
Пролет, Есен облечи девојка
девојки облека:
Девојки Фустан, Девојки Фустани,Облека На Децата
девојка се облекуваат:
Божиќ Облечи , Партија Се Облекуваат,
децата се облекуваат:
Бебе Девојка Се Облекуваат, Катира Фустан

Слични производи во категоријата..