• Обновено
Убаво-засекогаш Гроздобер Шарени Разлика од Комбинација на Причинско vestidos Половина Ракав А-Линија Pinup Бизнис Жени Одблесокот Фустан A059
zoom_in

Убаво-засекогаш Гроздобер Шарени Разлика од Комбинација на Причинско vestidos Половина Ракав А-Линија Pinup Бизнис

DEN 570.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
УБАВО-ЗАСЕКОГАШ
Силуета:
А-Линија
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
a059
Сезоната:
Есен
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Боја Стил:
Црна и Сина Крпеница
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Патент:
Страна Патент
фустан стил:
1950 година Замав фустан Доброто + Морски
Повод:
Коктел Славна Личност Церемонијата Партија
Сезоната:
2017 есен

Слични производи во категоријата..