• Обновено
COLROVIE Макси Партија се Облекуваат Жените Розова Фрлам Вратот Секси Крстот Назад Заврши Висок Шлиц Лето Фустани, Елегантен Клуб Долго Cami Фустан
zoom_in

COLROVIE Макси Партија се Облекуваат Жените Розова Фрлам Вратот Секси Крстот Назад Заврши Висок Шлиц Лето Фустани,

DEN 1003.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
COLROVIE
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
dressmmc161213704
Силуета:
А-Линија
Боја Стил:
Природна Боја
датум:
2017.3.15
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Слични производи во категоријата..