• Обновено
Темна Црна Панк Лолита Завој Backless се Облекуваат Жените Лето Оглавник Резервоарот Вест Мини Фустани на Повик Еден-линија Солидна Боја
zoom_in

Темна Црна Панк Лолита Завој Backless се Облекуваат Жените Лето Оглавник Резервоарот Вест Мини Фустани на Повик Еден-линија

DEN 648.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
M, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Памук
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
боја:
Црна
Големина:
М XL
Број На Модел На:
жените се облекуваат
број:
ПК-109
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
95%памук,5%spandex

Слични производи во категоријата..