• Обновено
Секси женски фустан V јака Strapless Sequined фустан 2018 Лето Женски Партија фустани ноќен клуб Жените Bodycon Мини фустан Vestido
zoom_in

Секси женски фустан V јака Strapless Sequined фустан 2018 Лето Женски Партија фустани ноќен клуб Жените Bodycon Мини

DEN 703.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Zshujun
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Избрани,Spandex,Mesh
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
A2175
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
Strapless
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
погодни за возраста:
20-45years стари

Слични производи во категоријата..