• Обновено
Пролет, есен породилно облека бременоста носат облека Средна должина породилно фустани долги ракави Бремени фустан Лабава блузи
zoom_in

Пролет, есен породилно облека бременоста носат облека Средна должина породилно фустани долги ракави Бремени фустан

DEN 600.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Породилно Големина:
M, L, XL, XXL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Јака:
Брод Вратот
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
Gezmiajina
Боја Класификација:
Сина
Сезоната:
пролет, есен
Големина:
M L XL XXL
Тип Верзија:
лабава и удобно
во здолниште должина:
конвенција

Слични производи во категоријата..