• Обновено
Wsfs 2 Парчиња Есен Жените Бела Маица, Фустан Oneck Завој Секси Партија Шарени Асиметрични Фустани 2017 Vestidos Де Феста Mujer
zoom_in

Wsfs 2 Парчиња Есен Жените Бела Маица, Фустан Oneck Завој Секси Партија Шарени Асиметрични Фустани 2017 Vestidos Де

DEN 894.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
wsfs
Стил:
Канцеларијата Дама
Силуета:
Асиметрични
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Пак надолу Јака
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
88830N14
Материјал:
Памук,Полиестер,Lanon,Избрани
Пол:
Жените

Слични производи во категоријата..