• Обновено
1250g PCL и 5g боја, пигмент Форма Shifter Нешто Термопластични Mouldable Пластика PolyMorph Instamorph за мувла
zoom_in

1250g PCL и 5g боја, пигмент Форма Shifter Нешто Термопластични Mouldable Пластика PolyMorph Instamorph за мувла

DEN 1991.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
leictory
Број На Модел На:
LK084
Материјал:
Polycaprolactone
Големина:
0.5 cm

Слични производи во категоријата..