• Обновено
SADT SGT60 Сјај Метар Glossmeter на тестер бои слој печатење керамика
zoom_in

SADT SGT60 Сјај Метар Glossmeter на тестер бои слој печатење керамика

DEN 8664.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
SGT60
is_customized:
Yes
Мерен Опсег:
0-99.9 Гш, 100-199.9 Гш
стабилност:
+/-0.4
Readout грешка:
+/-1.2
Тип:
glossmeter
Мерење на самото место :
10 * 20mm
Земја на потекло:
CN
Големина на прозорец:
14 * 28mm
Примена:
Боја, обложување, печатење, керамика
моќност:
1.5 V ААА
Отворот:
60 степен