• Обновено
WETKISS 2018 Пролет и Есен Жените Глуждот Чизми Плоштадот Пета Крава Велур Круг Пети Дебели Потпетици Пеперутка Куп Жени Чевли Обувки
zoom_in

WETKISS 2018 Пролет и Есен Жените Глуждот Чизми Плоштадот Пета Крава Велур Круг Пети Дебели Потпетици Пеперутка Куп

DEN 1567.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Бренд Име:
wetkiss
Горниот Материјал:
Крава Велур
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
130588jwj20180202
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
TPR
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Синтетички
Вратило Материјал:
Крава Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Висина:
4cm
Евра Големина:
34-40

Слични производи во категоријата..