• Обновено
Топла Продажба Жените Мода Отвори Пети Скок Црна Висока Пета Глуждот Чизми Stiletto Пета Занитвам Платформа Гладијатор Чизми Облечи Чевли
zoom_in

Топла Продажба Жените Мода Отвори Пети Скок Црна Висока Пета Глуждот Чизми Stiletto Пета Занитвам Платформа Гладијатор

DEN 2775.84

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Моден Елемент:
Рим
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Rousmery
Вратило Материјал:
PU
Број На Модел На:
GA152
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Сезоната:
Пролет/Есен

Слични производи во категоријата..