• Обновено
Кочница Feeler Мерач Мерка Подлога Дебелина Постави Алатка
zoom_in

Кочница Feeler Мерач Мерка Подлога Дебелина Постави Алатка

DEN 144.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Специјални Функции:
Кочница Подлога Дебелина Мерач
Објектот Должина:
13cm
Осветленост Дел Број:
No
Производителот Дел Број:
МТ-0130
Материјал Тип:
Челик
Другиот Дел Број:
No
Поставување на Возило:
No
Бренд Име:
OLS·АЛАТКИ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
3cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Тип На Објект:
Моторот Нега

Слични производи во категоријата..