• Обновено
H&D 5pcs 63mm WaterDrop Pendant Кристал Лустерот Призми Делови Шампањ Виси Дел За Светилка Дома, DIY Оркестарот Додатоци 10pcs
zoom_in

H&D 5pcs 63mm WaterDrop Pendant Кристал Лустерот Призми Делови Шампањ Виси Дел За Светилка Дома, DIY Оркестарот Додатоци

DEN 359.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Hyaline&Дора
Број На Модел На:
HD140637DE
Состојба:
Бренд Нови
SKU:
HD140637DE*5
Големина:
6.6*1.4 inch
N.W.:
48 g/еез
Пакетот Содржи:
5PCS/set
Големопродажната Услуга:
Контактирајте со нас
Материјал:
k9 кристално