• Обновено
1pcs Брендови Жените Bralettes долна Облека Прилагодливи Push Up Градник Безжична Поместена Градник Чипка Градник За Жените долна облека Sosten Mujer
zoom_in

1pcs Брендови Жените Bralettes долна Облека Прилагодливи Push Up Градник Безжична Поместена Градник Чипка Градник

DEN 294.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чаша Големина:
Б, Ц
Бендови Големина:
34, 36, 38
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Шаблон Тип:
Цврста
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Бренд Име:
efero
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Поддршка Тип:
жица за слободни
Стил:
Секојдневниот
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Назад Затворање
Градник Стил:
Им Помогнам На
Број На Модел На:
NRT32

Слични производи во категоријата..