• Обновено
Бетмен играчки гумени палки Ѕид/Леплива Ѕид,Гумени Слетување Lauch подлога,жив скокање замоци со магија стап облека
zoom_in

Бетмен играчки гумени палки Ѕид/Леплива Ѕид,Гумени Слетување Lauch подлога,жив скокање замоци со магија стап облека

DEN 18720.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
qinda надувување
Број На Модел На:
QD - wall803
Тип:
Гумени Стрела Одбор
Име на производ:
гумени магија стап опфатени ѕид
Големина:
5m*4m*4m or Customized Size
боја:
Како слика или прилагодени
Материјал:
0.55 мм ПВЦ
додаток:
воздушниот компресор+поправка колекции+4 групи на магија стап облека
Употреба:
луна-парк, приватна употреба, имот, продажба, дворот
Гаранција:
3 Години
сертификација:
SGS,CE ,EN14960
Technic :
Шиење
Пакување:
pvc кеса за надувување замокот,картон за компресор

Слични производи во категоријата..