• Обновено
mSATA SSD за 2.5 SATA Диск Конвертор Адаптер Картичка plug and play 50mm x 30мм За Windows2000/XP/7/8/10 за Vista, Linux, Mac
zoom_in

mSATA SSD за 2.5 SATA Диск Конвертор Адаптер Картичка plug and play 50mm x 30мм За Windows2000/XP/7/8/10 за Vista,

DEN 58.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
118283
Бренд Име:
ALLOYSEED
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
No
Iterfation :
mSATA SSD да 2.5
Поддршка SSD големина:
50mm x 30мм
Објектот:
Конвертор Адаптер Картичка