• Обновено
200km/h Црна, Сребрена GPS Брзинометар 85mm Автомобили Камиони Автобус DC12/24V Лево Десно Висока Зрачна Индикатор Светлото Бесплатно Со GPS антената
zoom_in

200km/h Црна, Сребрена GPS Брзинометар 85mm Автомобили Камиони Автобус DC12/24V Лево Десно Висока Зрачна Индикатор

DEN 1896.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Боја Име:
Црн Прстен, Сребрен Прстен
Бренд Име:
SINOGAUGE
GPS брзинометар Боја:
црна GPS брзинометар
GPS брзинометар Брзина спектар:
0~200km/h
Работен напон:
12V/24V
GPS брзинометар Работни температури:
- 40 85 целзиусови степени степен GPS брзинометар
Водоотпорен:
IP67
GPS брзинометар Инсталација Дијаметар:
85mm (3 3/8 инчи) GPS брзинометар
Вкупно Километражата :
прилагодлив
GPS Слепи Област Броило :
Надомест на штета
Индикација Светлина :
Лево, Десно и Висока Зрачна
GPS брзинометар Километражата Опсег:
0-99999.9 КМ

Слични производи во категоријата..