• Обновено
Комерцијални Течни Пополнување на Машина Авто-квантифицирање Racking Машина Хемикалии Racking Машина Козметика/Алкохол/Масло Пополнување L200
zoom_in

Комерцијални Течни Пополнување на Машина Авто-квантифицирање Racking Машина Хемикалии Racking Машина Козметика/Алкохол/Масло

DEN 3360.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
YunlinLi
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
L200
Моќност (W):
50W
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
5-3500ML
Напон (V):
220v
Додатоци:
Други
Функција:
Пополнување
сертификација:
Други

Слични производи во категоријата..