• Обновено
За Nissan Sylphy/Sentra година ABS Хром Автомобил Внатрешни работи на Задното Седиште Чај Вода Чаша Носителот Калапи Трим Рамки Заштитници Додатоци
zoom_in

За Nissan Sylphy/Sentra година ABS Хром Автомобил Внатрешни работи на Задното Седиште Чај Вода Чаша Носителот

DEN 566.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Должина:
20cm
Модел Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
TOMEFON
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
804351
Автомобил модел:
За Nissan Sylphy/Sentra
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
5cm
Материјал:
ABS

Слични производи во категоријата..