• Обновено
За Mazda CX-3 CX3 2015 2017 Автомобил Rearview Огледало Уреденост Опфаќа Налепници Sequins Надворешноста Декорација Ленти Авто Додатоци
zoom_in

За Mazda CX-3 CX3 2015 2017 Автомобил Rearview Огледало Уреденост Опфаќа Налепници Sequins Надворешноста Декорација

DEN 456.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
22cm
Објектот Ширина:
6cm
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
MDCX3
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
за mazda cx-3 cx3
Објектот Должина:
8cm
Бренд Име:
DOUTIAN
Модел Година:
2015 2016 2017
Објектот Тежина:
0.3kg
Автомобил Производител:
за mazda cx-3 cx3
Модел:
за mazda cx-3 cx3
Тип На Објект:
автомобил додатоци

Слични производи во категоријата..