• Обновено
Нерѓосувачки челик врата sill лента за NISSAN X-TRAIL 2008-2017 надворешноста Прагот трим автомобил стил добредојдовте на возилото Scuff плоча филм
zoom_in

Нерѓосувачки челик врата sill лента за NISSAN X-TRAIL 2008-2017 надворешноста Прагот трим автомобил стил добредојдовте

DEN 312.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
2008-2013, 2014-2017
Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ЗА X-TRAIL NISSAN
Објектот Висина:
0inch
Модел Година:
2008 09 10 11 12 13 14 15 16 17
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
заштита и декорација
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
ЗА NISSAN X-TRAIL 2008-2017
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата..