• Обновено
Одговара за Chevrolet Cruze 2009 2010 2011 2012 2013 Нерѓосувачки Челик Издувните Пригушувач Совет Цевка tailpipes Крајот Цевки Silencer
zoom_in

Одговара за Chevrolet Cruze 2009 2010 2011 2012 2013 Нерѓосувачки Челик Издувните Пригушувач Совет Цевка tailpipes

DEN 671.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
Kadore
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел Година:
2009-2013
Објектот Висина:
5cm
Автомобил модел:
За Chevrolet Cruze
Објектот Должина:
16cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
45101
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
Заштита&Декорација
Материјал Тип:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик

Слични производи во категоријата..