• Обновено
За Toyota, C-HR CHR В ЧАС 2017 2018 ABS Хром Задните Wiper на Вратите Налепница Прозорецот за Заштита на Wiper Покрие Автомобил-стил, Додатоци
zoom_in

За Toyota, C-HR CHR В ЧАС 2017 2018 ABS Хром Задните Wiper на Вратите Налепница Прозорецот за Заштита на Wiper Покрие

DEN 551.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
30cm
Бренд Име:
CHANGZOUWORLD
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
10cm
Специјални Функции:
Производство&Декорација
Материјал:
ABS
Модел Година:
2017 2018
Име На Модел:
17CHR-007343
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.8kg
Автомобил модел:
за toyota, c-hr 2017 2018

Слични производи во категоријата..