• Обновено
Нова Мода SG0174 Сребро&Златна бран стил snap алка нараквици одговара 18MM snap копчиња DIY додатоци
zoom_in

Нова Мода SG0174 Сребро&Златна бран стил snap алка нараквици одговара 18MM snap копчиња DIY додатоци

DEN 40.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Бренд Име:
MODESTLE M
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Слични производи во категоријата..