• Обновено
OneBandaHouse 1PC Црна Боја Возрасни Големина 1 Инчен Широк Дијабетична Силикони Хривнија
zoom_in

OneBandaHouse 1PC Црна Боја Возрасни Големина 1 Инчен Широк Дијабетична Силикони Хривнија

DEN 167.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Силикони
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OneBandaHouse
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Синџир Тип:
закачам
Компатибилност:
no
Метали Тип:
метал слободни
Функција:
Потсетник
Објектот:
Дијабетична 1 Инчен Широк Силикони Хривнија
Материјал:
Силиконска Гума
Големина:
202x25x2mm
Боја:
Црна
логото:
Исполнет во боја
Користат За:
Подарите Подарок
Должина:
8

Слични производи во категоријата..